AK Parti Gençlik Kolları Başkanı İnan’dan ‘Ağrı’ savunması: Çalışıyoruz diye kuduruyorlar

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyyüp Kadir İnan, Ağrı’da düzenlenen sahur programına yönelik eleştirilere, “Birileri orada bu çalışmaların yürütülmesini istemiyor. Bugün Konya’da söylüyorum AK Gençlik sizi daha fazla rahatsız etmeye devam edecek” ifadeleriyle tepki gösterdi.

AK Parti Ağrı İl Gençlik Kolları Başkanı Halil İbrahim Selçuk’un, kentte üniversite öğrencileriyle düzenlenen sahur yemeğinde çekilen videoyu sosyal medyada paylaşmasına eski AK Parti milletvekili ve Yeni Şafak yazarı Mehmet Metiner “Lütfen bu paylaşımı derhal kaldırır mısın? Bu tür paylaşımlar partimize zarar veriyor” sözleriyle tepki göstermişti. Selçuk bu uyarının ardından paylaşımını silmiş, ancak görüntülere birçok kesimden tepkiler yükselmişti.

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyyüp Kadir İnan, söz konusu eleştirilere “AK Parti gençlik kolları çalışıyor diye kuduruyorlar, daha fazla kudurmaya devam edeceksiniz” sözleriyle yanıt verdi.

İnan şunları söyledi:

“Biz Iğdır’da buluştuğumuzda, biz Ağrı’da buluştuğumuzda, biz Erzurum’da buluştuğumuzda birileri rahatsız oluyor. Birileri orada bu çalışmaların yürütülmesini istemiyor. Bugün Konya’da söylüyorum Ak gençlik sizi daha fazla rahatsız etmeye devam edecek.

Bırakın sahuru, bırakın iftarı, o illere adımını daha atamayan o altılı partinin gençlik örgütleri çalışmazken AK Parti gençlik kolları çalışıyor diye kuduruyorlar, daha fazla kudurmaya devam edeceksiniz. O gün bizle beraber olan bin tane üniversiteli gencin hatırı adına, AK Parti gençlik kolları üyelerinin teveccühü ile 2023’te sizleri sandığa gömeceğiz sandığa.” (HABER MERKEZİ)