Ankara’da bir baba 2,5 yaşındaki oğlunu döverek öldürdü tezi

Sabah saatlerinde Ankara’nın Altındağ ilçesindeki Kale Mahallesi’nde bulunan 2 Sokak’ta meydana gelen olayda, 6 ay evvel eşinden boşanan C.D. dün akşam saatlerinde 2.5 yaşındaki oğlunu dövdü.

Nefes almayan oğlunu ve kardeşini hastanenin bahçesine bırakıp kaçtı

Oğlunun nefes almadığını fark eden baba C.D ve kardeşi küçük çocuğu bir hastanenin bahçesine bırakıp kaçtı. Hastane bahçesindeki vatandaşların ihbarı üzerine sıhhat grupları geldi.

Hayatını kaybetti

Sıhhat gruplarının müdahalesine karşın 2.5 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti. Olayın akabinde kayıplara karışan baba C.D. ve kardeşin yakalanması için polis grupları çalışma başlattı.

Baba ve kardeşi yakalandı

İHA’nın haberine nazaran, polis grupları tarafından başlatılan arama çalışmaları sonucunda Baba C.D. ve kardeşi saklandığı yerde yakalandı. Polis takımları şüphelileri olayın yaşandığı yere götürüp tatbikat yaptırdı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

“Akşam piknik tüpü ile çocuğu dövüyor”

2.5 yaşındaki çocuğun, babası tarafından piknik tüpü ile dövüldüğünü argüman eden bir mahalle sakini, “Akşam piknik tüpü ile çocuğu dövüyor. Çocuk akşamdan sabaha kadar konuta yatar halde kalıyor. Tahminen akşam öldü. Sabahleyin çocuğun kalbi durduğu için bunlar çocuğu hastaneye bırakıp kaçıyor. Polis onları yakalıyor” dedi.