Bayanlar Dikkat Direksiyonu Bu türlü Tutan Erkeklerden Kaçın.. Direksiyonu Tutuş Biçiminiz Kişiliğiniz Hakkında Neler Söylüyor?

Uzun müddettir araç kullanıyorsanız otomobilinize oturduğunuzda ve sürmeye başladığınızda, direksiyon simidini nasıl tuttuğunuza fazla dikkat etmiyor olabilirsiniz. Bu yalnızca senin alışkanlığın ve sen yalnızca yola konsantre oluyorsun. Lakin direksiyonu tutma haliniz kişiliğiniz hakkında çok şey anlatır. Direksiyonu tutmanın kişiliğinizle nasıl ilişkili olduğunu öğrenelim.

DİREKSİYONU BİR ELİ İLE TUTANLAR

Bir elinizle ve yalnızca bir tarafınızla tutarsanız, itimatla minimalist olarak adlandırılabilirsiniz. Rahatsınız ve kendinizi gerilime sokmayın. Geniş bir toplumsal etrafa sahip olmak yerine, birkaç yakın arkadaşınız olmasını tercih edersiniz. Rahat bir hayatı tercih ediyorsun ancak yeniden de sıkıcı değilsin. Hayatınızı gerilim olmadan yaşarsınız.

DİREKSİYONU TUTARKEN BİR ELİN ÜZTTE BİR ELİN ALTTA POZİSYONUNDAYSAN

Direksiyonu bir eliniz üstte, başkası altta tutarsanız, çok mantıklı, analitik ve güvenilirsiniz. Öteki beşerler, hayatta her vakit yanlışsız kararı verdiğinizi bildikleri için teklifler için size gelirler. Orta sıra ruh hali değişimlerinden muzdarip olsanız da, hislerinizin denetimi her vakit sizdedir.

HER İKİ ELİNDE ÇARKIN ORTASINDA İSE

Her iki elinizi de çarkın ortasında zıt taraflarda tutarsanız, barış seversiniz ve her vakit rastgele bir çatışmadan kaçınmaya çalışırsınız. Çatışmalar sizi rahatsız eder ve üzer. Tabiatınız gereği, beşerler uyuşmazlıklarına tahlil bulmak için size gelirler.

HER İKİ ELİNİZİDE ÇARKIN ÜSTÜNDE VE EŞİT ARALIKTA TUTUYORSANIZ

Ellerinizi tekerleğin üstünde eşit aralıklarla tutarsanız , itimatla mükemmeliyetçi olarak adlandırılabilirsiniz. Kurallara uymayı seviyorsunuz ve bu yüzden şoför kursunda size öğretilen yerde ellerinizi kusursuz bir formda tutuyorsunuz. Çok samimi ve çalışkansın. Beşerler size muvaffakiyet ve disiplin örneği olarak bakıyorlar.

ELLERİNİZİ DİREKSİYONUN ZİRVESİNDE BİRBİRİNE YAKIN TUTUYORSANIZ

Ellerinizi direksiyonun zirvesinde bir ortada tutarsanız, çok uyanık bir insansınız. Telaşınızı yönetmek için gayret ediyorsunuz ve arkadaşlarınız ve aileniz tarafından sık sık aşağı inip hayatın tadını çıkarmanız isteniyor. Fakat korkunuzun gerisinde şefkat ve empati dolu bir insan var.

DİREKSİYONUN ORTASINDA TEK EL İLE SÜRÜYORSANIZ

Tek eliniz direksiyonun ortasındayken sürüyorsanız, katiyen hayattaki maceraları seversiniz. Doğal olarak macera sporlarına düşkünsünüz ve hayatta her vakit yeni şeyler deneyimlemeyi seviyorsunuz. Size yakın olan beşerler bazen maceracı tabiatınız hakkında endişelenirler, lakin birebir vakitte içsel macera gereksiniminizi anlar ve hürmet duyarlar.

İKİ ELİNİZLE DİREKSİYONUN ALTINDAN EŞİT ARADA TUTUYORSANIZ

Elinizi tekerleğin altına eşit bir biçimde koyarsanız, yapılan rastgele bir hareketin sorumluluğunu ve sorumluluğunu almayı seven bir başkansınız. Kimlik bilgileriniz nedeniyle beşerler sizi bir akıl hocası olarak görmekten hoşlanıyor. Herkes yargınıza güvenir ve inancınızı takdir eder. Doğal liderlik nitelikleriniz nedeniyle, beşerler otomatik olarak size çekilir.

İKİ ELİNİZLE DİREKSİYONU ATTAN TUTUYORSANIZ

Direksiyonu iki elinizle altta tutarsanız, çalışkan, samimi ve ekmek kazanan siz olursunuz. Empati ve şefkat dolusunuz. Yardımınıza gereksinimi olanları her vakit desteklersiniz ve diğerlerinin muvaffakiyetinden keyifli olursunuz. Ruh halinizin ve mutluluğunuzun denetimi her vakit sizdedir.

TEK ELİNİZLE DİREKSİYONU ÜSTTEN KULLANIYORSANIZ

Tek elinizle direksiyon başında otomobil kullanmayı seviyorsanız, havalı biri olarak adlandırılırsınız ve neredeyse her vakit sakin ve sakin kalırsınız. Arkadaşlarınız gerilim altındayken, gerilim atmak ve rahatlamak için sizi dört gözle beklerler.

BİR ELİNİZ DİREKSİYONDA ÖBÜR ELİNİZ DE KORNADAYSA

Bir elinizi direksiyonun yanına ve bir elinizi Merkezdeki kornaya koyarsanız, durdurulamaz olursunuz ve bir buldozer üzere davranırsınız. Daima aceleniz var ve yakınlarınız ve sevdikleriniz dahil kimseye ayıracak vaktiniz yok. Sizi yakından tanıyan beşerler, hırsınız ve karar verme hünerleriniz için size hayrandır.