Cet Demirer cüzdanını düşürdü sonra olanlar karşısında şaşkına döndü! Bakın cüzdanı bulan ne yapmış

Son olarak Organize İşler 2: Sazan Sarmalı sinemasıyla izleyiciyle buluşan ünlü oyuncu Cet Demirer, senaryosunu kaleme alıp başrolünde yer aldığı Bursa Bülbülü ile tekrar izleyicilerin karşısına geçmeye hazırlanırken bir takipçisinin jesti sonrasında adeta şoke oldu.

8 YILLIK YALNIZLIĞINI BOZMUŞTU

‘Bursa Bülbülü’ isimli sinemada Cengiz Sezen karakterine hayat verecek ünlü komedyenin aşk hayatındaki 8 yıllık yalnızlığı geçtiğimiz günlerde bozduğu sav edilmişti.

Eyvah Eyvah sinemasında birlikte rol aldığı Özge Borak ile 2012 yılında dünyaevine giren lakin 2014 yılında sebebi bilinmeyen nedenlerden ötürü ayrılan çift makus haberle hayranlarını üzmüşlerdi. Ünlü komedyen 8 yılın akabinde yeni bir aşka yelken açmış Demirer’in aşka yelken açtığı isim duyanları şaşkına uğrattı.

Oyuncu Özge Borak ile evliliği yalnızca iki yıl süren ve uzun müddettir aşk hayatıyla gündeme gelmeyen ünlü komedyen argümana nazaran, kimono dizayncısı Serenay Tütüncü’yle aşk yaşamaya başladı. Yeni aşıklar yaz tatillerini Çanakkale’de Gökçeada’da geçirdi.

BURSA BÜLBÜLÜ İLE SETLERE GERİ DÖNDÜ

Bursa Bülbülü sineması ile setlere geri dönen ünlü oyuncu Cet Demirer, İzmir’de cüzdanını düşürdü. Ünlü komedyen Cet Demirer, cüzdanını bulan bireylerin meskenine kadar gelip cüzdanını geri vermesi sebebiyle büyük şaşkınlık yaşadı.

CÜZDANINI DÜŞÜRDÜ

Yaz aylarını İzmir’de geçiren ve o bölgede çektiği sinemalar gişe rekoru kıran ünlü komedyen Cet Demirer, İzmir’in Urla ilçesinde cüzdanını düşürdü. Demirer’in cüzdanını bulan şahıslar, içindeki kimlikte cüzdanın sahibini belirleyerek Demirer’in meskenine gitti ve cüzdanı teslim etti

“GÜZEL İNSANLAR”

Demirer, başına gelen olayla ilgili toplumsal medya hesabından da paylaşımda bulundu. Demirer, “Urla’da cüzdanımı düşürmüşüm ,kapım çaldı iki güzel insan getirdi. Hoş İzmir başkadır” dedi.