Motorinde ibre 50 liraya fırlıyor! Selçuk Geçer’den depo patlatacak paylaşım! O tarihten sonra…

Doların yıl sonunda 30 lirayı bulacağını tabir eden Piyasa Uzmanı Selçuk Geçer, Dolar/TL kuruna paralel olarak akaryakıt fiyatları için de yeni bir açıklama yaptı. Yayınlarında günlük piyasa tahlili yapan Geçer, Rusya-Ukrayna savaşına dikkat çekerek motorin için akılalmaz bir paylaşım yaptı. Son artırımlardan sonra litresi 30 TL’ye yaklaşan motorin bakın ne kadar oluyor?

MOTORİN 50 LİRA MI OLACAK?

Sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapan Selçuk Geçer, enflasyon için alınan değerlerin yetersiz olduğunu vurgulayarak ileriki günlerde kur patlamalarının altını çizdi. Dünyada baş gösteren enflasyon ve Rusya-Ukrayna savaşının devam etmesi akaryakıt fiyatlarını da derin etkilemeye devam ediyor.

“AL SANA 50 LİRALIK EKONOMİ”

Son artırımlarla birlikte motorin ve akaryakıtta önemli sıçrayışlar yaşanırken, Piyasa Uzmanı Selçuk Geçer’de Twitter hesabından motorine ait bir paylaşım yaptı. Varsayımları ile bilinen Geçer, yayınladığı twitte şunlara yer verdi:

“Gidiyor gönlümün efendisi… #motorin 30 lira oldu. Ben 50 lirayı bekliyorum… O gün geldiğinde gidip 50 liralık alacağım. AL SANA 50 LİRALIK EKONOMİSİ”

Paylaşımın altına çok sayıda yorum gelirken, Geçer’in akaryakıt iddiası araç şoförlerini derinden etkiledi.

İŞTE YENİ MOTORİN VE AKARYAKIT FİYATLARI

İstanbul’da akaryakıt litre fiyatı 27,45 TL

İstanbul’da motorin litre fiyatı 27,83 TL

İzmir’de akaryakıt litre fiyatı 27,55 TL

İzmir’de motorin litre fiyatı 28,00 TL

Ankara’da akaryakıt litre fiyatı 27,55 TL

Ankara’da motorin litre fiyatı 27,93 TL