Nuri Şahin’den Doğukan Sinik’e duygusal veda

Süper Lig gruplarından Antalyaspor’da futbol sorumlusu Nuri Şahin, Hull City’e transfer olan Doğukan Sinik için veda bildirisi yayınladı.

Süper Lig takımlarından Antalyaspor’un futbol sorumlusu Nuri Şahin, İngiltere Championship gruplarından Hull City’e transfer olan 23 yaşındaki Doğukan Sinik’e toplumsal medya hesabından veda bildirisi yayınladı.

“Bizi her vakit gururlandıracaksın”

Kırmızı-beyazlıların 33 yaşındaki genç futbol sorumlusu Şahin, Doğukan Sinik ile bir arada olan fotoğrafını paylaşarak şu tabirlere yer verdi:

“Bu bir veda değil; senin için, hepimiz için, Türk futbolu için yeni bir öykünün birinci sayfası. Ne kadar özel bir yetenek olduğuna hem alanda hem de hocan olarak birlikte uğraş verirken şahit oldum. Hayatın senin için yazdığı senaryonun her satırında hiç yılmadan, geri adım atmadan gayret ettin. Çok çalıştın, emek verdin ve artık ülkemizi en uygun halde temsil edeceksin. Yeni maceran, çok daha düzgün yerlere geleceğinin birinci işareti. Daha güzelini de başaracağından hiç kuşkum yok. Yeterli gününde de makûs gününde de daima yanında olacağım. Performansınla ve karakterinle bizi her vakit gururlandıracaksın. Yolun açık olsun kardeşim, her şey gönlünce olsun. Daima keyifli ol. Ve de en değerlisi; bir gün şüphesiz tekrar bir arada olacağız…”

Doğukan Sinik, Akdeniz grubunun altyapısından çıkarken 122 maçta forma terletti. 23 yaşındaki genç orta saha oyuncusu, 5 gol ve 12 asiste imza attı. Sinik, geçtiğimiz dönem Antalyaspor formasıyla 35 maçta 3 gol ve 7 asistlik performans sergiledi.