Sekiz Antenli Wi-Fi 6 Yönlendirici: Mercusys MR90X

Mercusys, üst seviye bir yönlendiriciyi (router) Türkiye’de satışa sunuyor. MR90X model ürün, Wi-Fi 6 teknolojisine sahip ve hem kablosuz hem kablolu bağlantıda çok yüksek hızlar sağlıyor. Üstelik üzerinde yer alan sekiz anten sayesinde Wi-Fi sinyallerini evin her yerine güçlü olarak iletebiliyor.

Wi-Fi 6 teknolojisinin sağladığı tüm avantajları sunan Mercusys MR90X yönlendirici, yüksek Wi-Fi hızı, çok sayıda cihaza aynı anda destek, daha geniş kapsama alanı ve daha net, parazitsiz bir bağlantı deneyimi sağlıyor. Kablosuz bağlantıda 6000 Mbps hızlara ulaşabilen ürün, biri 2.5 Gbps olmak üzere iki adet gigabit kablolu bağlantı noktasına sahip. Böylece hem kablolu hem kablosuz bağlantıda gigabit hızlar elde ediliyor.

Mercusys’in yeni yönlendiricisi sadece yüksek bağlantı hızları sağlamıyor; aynı zamanda Wi-Fi sinyallerini daha geniş bir alana iletebiliyor. Mercusys MR90X üzerinde sekiz adet yüksek kazançlı anten yer alıyor. Bu antenler Wi-Fi sinyallerini evin her yerine, güçlü bir şekilde iletebiliyor. Ayrıca akıllı sinyal teknolojisi (beamforming) sayesinde, Wi-Fi sinyalleri ağa bağlanan cihazlara doğru yönlendiriliyor. Standart evlerde Wi-Fi’a bağlanamama sorunu ortadan kalkıyor.

MR90X, 4×4 MI-MUMO teknolojisi sayesinde yoğun ağ trafiği olan evlerde ağa bağlanan cihaz sayısını dört kat artırıyor. Hem daha çok cihaz ağa bağlanabiliyor hem de ağ performansı, bağlantı hızı düşmüyor. Evlerde giderek daha fazla cihazın Wi-Fi’a bağlandığı düşünüldüğünde bu önemli bir avantaj sağlıyor. Ayrıca Akıllı Bağlantı özelliği sayesinde MR90X, cihazları en iyi sinyal ve hıza sahip banda yönlendiriyor. Bu da evde cihazların her zaman, dolaşırken de en iyi bağlantıya ulaşmasını sağlıyor.

Güvenliği de ihmal etmeyen MR90X, WPA3 güvenlik standardını destekliyor. Ayrıca çocukların ağda güvenliği için sıkı ebeveyn denetimi özellikleri de olan yönlendirici Android ve iOS destekli Mercusys uygulaması sayesinde kolayca kurulup yönetilebiliyor.

Son olarak ürünün Mart ayı içinde KDV dahil 149 USD fiyatla satışa sunulacağını belirtelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir