Tarkan’dan duygulandıran ‘Babalar Günü’ iletisi: ‘Varlığınla yine doğduğumu biliyor muydun?’

Her yıl haziran ayının 3. haftasında kutlanan ve bu yıl 19 Haziran’a denk gelen Babalar Günü, toplumsal medyada da kutlanıyor. Ortalarına ünlülerin de dahil olduğu pek çok isim, fotoğraf ve yazılarla, Babalar Günü’nü kutluyor.

Babalar Günü’ne dair bir paylaşım da, ünlü sanatçı Tarkan’dan geldi. 2018 yılında baba olan sanatçı, kızı Liya’yı kucakladığı bir fotoğrafını Instagram’dan paylaştı.

“VARLIĞINLA TEKRAR DOĞDUĞUMU BİLİYOR MUYDUN?”

Mesajında, kızı Liya’ya seslenen Tarkan, “Babalık neymiş daha yeni yeni anlıyor ve öğreniyorum… Yaşadığım sürece seni koşulsuzca daima çok seveceğim, koruyacağım ve mutluluğun için elimden geleni yapacağım” kelamlarını kullandı.

“SENİ KOŞULSUZCA DAİMA ÇOK SEVECEĞİM”

Sanatçı, bildirisinde şu sözlere yer verdi:

“En değerlim, her şeyim, birtanecik kızım…

Seninle birlikte içimdeki çocuğu yine büyüttüğümü, ona sevmeyi yine öğrettiğimi, varlığınla yaralarımı her gün biraz daha iyileştirdiğimi, aslında tekrar doğduğumu biliyor muydun?

Geçmişin karanlığında kayıp olan ruhumun, ışığı seninle tekrar gördüğünü.

Babalık neymiş daha yeni yeni anlıyor ve öğreniyorum…

Arada takılıp düştüğümü, kusurlar yaptığımı da biliyorum lakin her nefesimde daha yeterli bir baba olmak için uğraşıyor ve çabalıyorum.

Dilerim ki babalığım senin memnun, özgüvenli, hayallerinin peşinden giden, kendini seven, özgür ruhlu, cesaretli, güçlü, kendi ayakları üzerinde durabilen, kalbini, sezgilerini dinlemeyi ihmal etmeyen lakin aklını da kullanmasını bilen, sevgi dolu, hassas ve de merhametli bir insan olmana aracı olur.

Yaşadığım sürece seni koşulsuzca daima çok seveceğim, koruyacağım ve mutluluğun için elimden geleni yapacağım.

Babalıkla hayatın gerçek manasını öğrettiğin için sana teşekkür ederim.”