Yatırımcıların Radarında Şimdi Bu 9 Altcoin Var!

Kripto yatırımcıları, ChatGPT ile trend haline gelen AI coin’lerin ardından yeni avların peşinde. Bu yazıda, potansiyelleri ve benzersiz satış noktaları hakkında fikir vererek, bu yıl radarda olması gereken 9 altcoin keşfedeceğiz.

Bu 9 altcoin, yeni projelerle tekrar izleme listesine giriyor

Shiba Inu (SHIB)

Yatırımcıların ilk seçimi “Dogecoin katili” Shiba Inu, meme temelli kökenleri ve etkileyici büyümesiyle akıllara kazındı. Merkezi olmayan bir borsa olan ShibaSwap ve güçlü topluluk desteği içeren büyüyen bir ekosistem ile SHIB, yaklaşmakta olan boğa piyasasında önemli kazanımlar elde etmeye hazırlanıyor olabilir. Fiyat açısından takip edilmesi gereken kısa vadeli teknik seviyelere bu yazıda yer verdik. Shibarium’dan son gelişmelere buradan göz atabilirsiniz.

VeChain (VET)

VeChain, tedarik zinciri yönetimi ve iş süreçlerine odaklanan bir Blockchain platformu. İkili token sistemi ve tedarik zinciri aracılığıyla ürünleri izleme ve doğrulama yeteneği ile VeChain, kurumsal Blockchain pazarında büyümek için iyi bir konumda. Fiyat açısından son günlerde 0.022 dolar bölgesinde konsolide oluyor.

Floki Inu (FLOKI)

Bir başka meme tabanlı altcoin olan Floki Inu, eğlenceli ve kaygısız doğasının yanı sıra güçlü topluluk desteği nedeniyle ilgi gördü. Bir NFT oyun ekosistemi ve merkezi olmayan bir borsa geliştirme planları ile Floki Inu’nun 2023’teki büyüme potansiyeli umut verici.

Tron (TRX)

Tron, düşük işlem ücretleri ve yüksek ölçeklenebilirliği sayesinde çok sayıda geliştirici ve kullanıcıyı çeken, içerik paylaşımı ve eğlence için merkezi olmayan bir platformdur. 2023’te önemli güncellemeler ve iyileştirmeler sunarken, TRX’in artan benimseme ve büyümeden faydalanması bekleniyor.

Kriptokoin.com olarak Tron ağının kurucusu Justin Sun’ın kısa süre önce SEC tarafından dava edildiğini aktardık.

Hedera (HBAR)

Hedera, Blockchain endüstrisindeki ölçeklenebilirlik, güvenlik ve performans konularını ele almayı amaçlayan merkezi olmayan bir genel ağdır. Eşsiz Hashgraph konsensüs algoritması ve işletmeler tarafından artan benimsenmesi ile ağın yerel tokeni olan HBAR, önümüzdeki yıl önemli bir büyüme için hazırlanıyor.

Chiliz (CHZ)

Chiliz, spor ve eğlence endüstrisine odaklanan ve CHZ token aracılığıyla taraftar katılımını sağlayan Blockchain platformu. Büyük spor takımları ve organizasyonlarıyla ortaklıklar kuran Chiliz, genişleyen Blockchain tabanlı taraftar etkileşimi pazarında büyümek için iyi bir konumda.

Klaytn (KLAY)

Klaytn, ölçeklenebilir ve kullanıcı dostu merkezi olmayan uygulamaların geliştirilmesini sağlamak için tasarlanmış halka açık bir Blockchain platformu. Hibrit konsensus mekanizması ve Güney Kore pazarından gelen güçlü destek ile KLAY token, 2023’te önemli bir büyüme potansiyeline sahip olabilir.

XDC Network (XDC)

XDC Network, en iyi kamu ve özel Blockchain’ler birleştiren hibrit bir Blockchain platformudur. Küresel ticaret ve finans sektörünü hedefleyen XDC token, daha fazla işletme ve kurum bu yenilikçi platformu benimserken potansiyel büyüme sunuyor.

Zilliga (ZIL)

Zilliqa, ölçeklenebilirlik ve güvenlik sorunlarını çözmek için sharding teknolojisini kullanan yüksek verimli bir Blockchain platformu. Güvenli, ölçeklenebilir ve verimli merkezi olmayan uygulamaları etkinleştirmeye odaklanan ZIL token, platform daha fazla geliştirici ve kullanıcıyı kendine çektiği için 2023’te önemli bir büyüme yaşaması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir