Pavo ile Vepara güçlerini birleştirdi

Vepara, fiziksel pos tercihini Pavo’dan yana kullandı:

Pavo ile Vepara güçlerini birleştirdi

Üye işyerlerine 360 derece ödeme çözümleri sunmak amacıyla 2020 yılında kurulan Vepara, fiziksel pos hizmeti için Aktif Bank iştiraki Pavo’nun inovatif ürün ve hizmetlerini kullanarak müşterilerinin yanında olacak.

 

Vepara ve Pavo; Android pos cihazlarını ve uygulamalarını uzaktan kontrol edebilen, saha operasyonlarının maliyet ve zorluklarını en aza indiren, Android pos’ların güvenli bir finansal uygulama ile sorunsuz bir şekilde çalıştığı bir çözüm ve ürün seti oluşturdu. Pavo ile Vepara, üye işyerlerinin iş süreçlerini hızlı ve güvenli bir şekilde yönetmelerini sağlayan bu yapı sayesinde müşterilerine yenilikçi uygulamalar sunmayı amaçlıyor.

 

Pavo Genel Müdürü Ercan TAŞKESEN, “Türkiye’nin en kapsamlı finansal teknolojiler ekosistemi olan Aktif Bank’ın bir iştiraki olarak; yenilikçi teknolojiler ışığında, her türlü işletmeye, regülasyona uygun ödeme ve tahsilat çözümleri sunarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Pavo’yu ödeme sistemleri alanında güçlü kılan yenilikçi teknolojileri odağına alan bakış açımız, müşteri odaklı ve işbirlikçi yaklaşımımız ile Vepara’nın ödeme sistemleri alanındaki dinamik ve yenilikçi uygulamalarından doğan güçlü iş birliğimizin heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu sinerjinin, müşteri ihtiyaçlarını karşılayan, yenilikçi ve teknolojiden beslenen bütünleşik yapısının bizleri uzun soluklu bir iş birliğine taşıyacağına inanıyoruz.” ifadesini kullandı.

Vepara Genel Müdürü Volkan ÜSTÜN ise konu hakkında şu görüşleri paylaştı: “Pavo ile gerçekleştirdiğimiz yeni nesil Android fiziksel POS iş birliğimiz ile üye işyerlerimize sunduğumuz 360 derece ödeme çözümleri taahhüdümüzü gerçekleştiriyoruz. Bu projemizle beraber; sanal POS, mobil cüzdan, WaaS, ön ödemeli kartlar ve fiziksel POS hizmetlerimizi tek bir çatı altında buluşturmuş olduk. Ayrıca işletmelerin ihtiyaç duyduğu, tek bir noktadan tüm ödeme alma yöntemlerine uçtan uca çözümler sağlayarak finansal destek olmaya da devam ediyoruz.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx